Místní živnostníci a firmy

Do tohoto seznamu je zápis zdarma. Kdo se chce zapsat, a podniká se sídlem někde v mikroregionu Morávka, ať mi napíše na e-mail Salamon.Petr@gmail.com. Řazeno dle abecedy.Název firmy: Autovrakoviště MILATA
Popis služeb: Provozujeme autovrakoviště a s tím spojenou ekologickou likvidaci vozidel a autovraků. Vozidlo v hotovosti vykoupíme, zdarma odvezeme a ihned vystavíme potřebný likvidační protokol. Dále nabízíme prodej použitých náhradních dílů, pneumatik a kol, výkup druhotných surovin, pneuservis a odtahy vozidel.
Kontakt: www.milata.cz
Ekologická likvidace vozidel – 607 703 311
Prodej náhradních dílů – 725 01 04 05
Kancelář - 728 133 443
 
Název živnostníka: Jan Bakota - InfraSniper Popis služeb: Pronájem infra zbraní, volnočasová outdoor aktivita
Kontakt: www.infrasniper.com, +420 736 242 640
Jméno řemeslníka: Karel Poloch
Popis služeb: VOTA - TOPENÍ - PLYN; instalatérství, voda, topení, plyn, revize plynového zařízení, 
Kontakt: www.poloch.zaridi.to ; 608 970 245 
Název firmy: KARBOTRADE s.r.o., provozovna Raškovice
Popis služeb: maloobchodní prodej paliv, zejména hnědého uhlí (Most, Bílina), hnědouhelných briket REKORD z Německa, černého uhlí a koksu. Nabízíme i balené zboží. Zajišťujeme i rozvoz paliv a skládání pásovým dopravníkem až do sklepa.
Kontakt: www.uhli-raskovice.cz 607 985 579, provozovna Raškovice, areál bývalého JZD "U Stříže"
Jméno firmy: Lignus FM s.r.o.
Popis služeb: Obchodní zastoupení LIGNUS-HUSQVARNA je největším autorizovaným prodejcem značek Husqvarna Group v Moravskoslezském kraji a dlouhodobě patří mezi největší prodejce Husqvarna v rámci ČR. Působí v regionu, který je tvořen okresy Frýdek-Místek, Ostrava a Karviná již řadu let.
Kontakt: 739 04 Pražmo 166, 558 692 94, info@lignusfm.cz


Jméno firmy: Music Bar ReFresh
Popis služeb: Nově zrekonstruovaný nekuřácký hudební bar. Moderní, příjemné prostředí. Možnost pořádání narozeninových oslav, firemních večírků, dětských diskoték. Zajištění rautů či veškerého občerstvení. Každý víkend akce, hudba různých žánrů. Kapacita až 60 míst, wifi připojení. 
Kontakt: 733 418 585, Dobrá 540, www.facebook.com/musicbarrefreshJméno živnostníka: optický poradce OptikDoDomu / Mgr. Kateřina Šturcová
Popis služeb: První oční optika, která šetří čas a peníze. Zprostředkování poradenství a prodej kvalitních značkových brýlí české firmy OptikDoDomu za nejlepší ceny. Revoluční oční optika OptikDoDomu dodá brýle až do domu. Brýle si vybíráte s optickým poradcem v klidu svého domova. Návštěva optického poradce je zcela ZDARMA a nezávazně.
Kontakt:
737 100 705 www.optik.kvalitne.cz

Jméno živnostníka: Pavel Mareček, chata Prašivá
Popis služeb: Horská chata na Prašivé leží v CHKO Beskydy v nadmořské výšce 706 m. Jedná se o architektonicky jedinečnou dřevěnou chatu z roku 1921. Venku je k dispozici zahrádka s obsluhou, dětské houpačky a ohniště.  Uvnitř jsou dvě restaurace, jedna pro turisty a jedna pro ubytované s dětským koutkem . V celém objektu a blízkém okolí je pokrytí Wi-Fi internetovým signálem.
Kontakt: 558438084, 724252852, http://www.chatanaprasive.cz

 Jméno živnostníka: Poradce Missiva / Mgr. Kateřina Šturcová
Popis služeb: zprostředkování poradenství a prodej ekologických výrobků české firmy Missiva s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem produktů každodenní potřeby a spotřeby, přátelských k lidem a k přírodě, které slouží k udržování čistoty a zdraví lidského těla a obydlí. Mezi výrobky jsou úklidové prostředy, prací program, pěstící kosmetika s lněným olejem, potravinové dolňky.


Jméno firmy: PILA Raškovice, Jaroslav Foldyna
nabídka: řezivo stavební a sušené stolařské, impregnace, palubky.Jméno řemeslníka: Střechy Michal Blažek
Popis služeb: Provádíme: Kompletní rekonstrukce šikmých a plochých střech - Pokrývačské práce - Klempířské práce - Tesařské práce - Nátěry střech - Pokládku veškerých střešních krytin - Izolace plochých střech, základu domu - Výškové práce pomocí horolezecké techniky - Zednické práce , bourání - Opravy, výměny - Poradenství
Kontakt: 732 809 739, http://www.strechyblazek.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat